Rekrutacja

Kto może wziąć udział w warsztatach?

Kurs “Historical Games Writing” powinien zainteresować przede wszystkim te osoby, którą myślą o rozpoczęciu swojej przygody z projektowaniem gier  planszowych albo chcą podnieść swoje kompetencje w tym zakresie. Warsztaty są przeznaczone dla studentów i doktorantów nauk społecznych i humanistycznych z całej Polski. Osoby nie spełniające tego kryterium, nie zostaną zakwalifikowane na warsztaty.

Aby się zgłosić do projektu, wystarczy wypełnić ten formularz. Rekrutacja trwa do 24 czerwca do godz. 23:59.

Kiedy odbędą się warsztaty?

Kurs “Historical Games Writing” odbędzie się w terminie 5-7 lipca 2019 w Lublinie.

Nasze warsztaty mają mieć charakter znany z innej serii warsztatów projektowania gier, czyli Laboratorium Gier. Podczas warsztatów uczestnicy zostaną podzieleni na mniejsze grupy, a do każdej grupy przypisany zostanie trener, który będzie wspierał uczestników kursu.  Efektem warsztatów ma być prototyp gry planszowej zaprojektowany w ciągu 3 dni warsztatów.

Udział w warsztatach jest darmowy! Dodatkowo to organizatorzy pokrywają koszty zakwaterowania (2 noce) oraz zapewniają poczęstunek podczas warsztatów. Dojazd każdy uczestnik opłaca we własnym zakresie. Zapewniamy również materiały do stworzenia prototypów i narzędzia potrzebne w tym procesie.