Cel

Celem warsztatów projektowania gier planszowych “Historical Games Writing” jest nauka projektowania gier oraz pokazanie, jak może połączyć historię i gry bez prądu, aby przemycać treści edukacyjne w atrakcyjny sposób przy zapewnieniu dobrej zabawy graczom.

Cel zespołu

Podczas warsztatów uczestnicy zostaną podzieleni na mniejsze kilkuosobowe zespoły. W tych grupach będziecie mieli za zadanie stworzenie w trakcie warsztatów gry. Kto podejmie wyzwanie i spróbuje zrobić w 3 dni grę? 🙂

Co zyskujesz?

Komercjalizacja wiedzy oraz doskonalenie warsztatu naukowego poprzez nabywanie nowych umiejętności potrzebnych na dynamicznie rozwijającym się nowoczesnym rynku pracy sprawią, że po warsztatach wyjdziesz bogatszy o specjalistyczną wiedzę, nowe doświadczenia i kontakty z zawodowymi projektantami gier i wydawcami. Zachęcające? Jeśli tak, to zapisz się na nasze warsztaty i bądź częścią tej inicjatywy!

Koszty

Udział w warsztatach jest darmowy! Dodatkowo to organizatorzy pokrywają koszty zakwaterowania (2 noce) oraz zapewniają poczęstunek podczas warsztatów. Dojazd każdy uczestnik opłaca we własnym zakresie. Zapewniamy również materiały do stworzenia prototypów i narzędzia potrzebne w tym procesie.