Zapraszamy na nowe warsztaty!

Już niedługo ruszą zapisy na warsztaty projektowania gier “Historical Games Writing”. Zajęcia odbędą się 5-7 lipca 2019 roku i są przeznaczone dla studentów i doktorantów nauk społecznych i humanistycznych chcących nauczyć się projektowania gier planszowych. Więcej informacji o tym kursie podamy już niebawem!

 

Efekt warsztatów – dema trzech gier

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i zagrania w trzy gry w wersji demo. Wszystkie trzy projekty powstały na warsztatach projektowania gier “Nie tylko dla geeków” pod okiem trenera Jakuba Wasilewskiego i przy wsparciu drugiego trenera, Adama Kwapińskiego.  Autorami tych demówek są:

  • Tytuł: Hunter. Autor: Piotr Jastrzębski. 
  • Tytuł: Mudball. Autor: Kamil Wójcik
  • Tytuł: Listonosz. Autor: Aleksander Wojdyga

Harmonogram warsztatów

Wczoraj i dziś wysyłaliśmy do Was, do osób, które zgłosiły się na warsztaty, informacje o zakwalifikowaniu się na zajęcia lub o wpisaniu na listę rezerwową. Także jeśli zgłaszaliście chęć udziału w naszym kursie, sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe.

Poniżej podajemy terminy poszczególnych zajęć:

  • 14 października
  • 15 października
  • 21 października
  • 11 listopada
  • 12 listopada
  • 25 listopada
  • 26 listopada

Wszystkie spotkania odbędą się w godz. 10:00 – 16:00 w Instytucie Historii UMCS, czyli na Wydziale Humanistycznym (Plac Marii Skłodowskiej-Curie 4A, 20-031 Lublin) w salach 318 i 321 (III piętro).

Jeśli macie do nas jakieś pytania w związku z warsztatami, zapraszamy do kontaktu.

Zapisy na warsztaty trwają do 24 września 2017

Jeszcze tylko kilka dni zostało na wysłanie do nas zgłoszenia na warsztaty projektowania gier “Nie tylko dla geeków”. Rekrutacja trwa do 24 września 2017 r., czyli do najbliższej niedzieli. Jeśli wahacie się, czy wziąć udział w tym kursie, skontaktujcie się z nami i zapytajcie – krótka rozmowa może rozwiać Wasze wątpliwości.

Aby zgłosić chęć udziału w warsztatach, wystarczy wysłać do nas maila zgłoszeniowego na adres: info@fundacjatrach.org. W treści wiadomości opiszcie, dlaczego chcecie wziąć udział w warsztatach i jakie macie doświadczenie w z grami – zarówno elektronicznymi jak i planszowymi.

 

Trwają zapisy na warsztaty

Nabór chętnych do projektu trwa do 24 września 2017 r. Zapraszamy do udziału w warsztatach w szczególności osoby, które chciałyby nauczyć się projektować gry i mają chęć robić to nie tylko dla siebie, ale w przyszłości związać się z branżą gier – zarówno elektronicznych jak i planszowych.

Aby się zgłosić do projektu, napiszcie do nas maila na adres: info@fundacjatrach.org. W treści wiadomości podajcie dane kontaktowe do siebie, a także swoje doświadczenie z grami. Liczba miejsc jest ograniczona, więc pamiętajcie, aby nie zwlekać ze zgłoszeniem!

Warsztaty są realizowane dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Lublin w ramach projektu Lubelska Wyżyna IT.